http://www.gripp.ru/ -    Ļoti noderīga informācija krievu valoda par gripu atrodas šajā lapā. Kas tā ir gripa? Gripa vēsture. Gripa veidi.Gripa diagnostika. Epidimiologija. Profilākse.Vakcinācijas. Jauni preparāti. Specifīska terapīja.

http://www.nfid.org/library/influenza/    -Daudz par gripu , tikai angliski, var uzzināt visus sīkumus un globālas problēmas kas saistītas ar šo slīmību.Var parbaudīt savas zināšanas pa gripu. Diagnostīka un arstniecība.

http://www.kmidiagnostics.com/neopbroh.htm - Neopterīnu bošūra. Vis par neopterīnu.Kas tas ir. Diagnostīka. Produktu katalogi. Izplatītaji. Svarīga informācija tiem kas grib uzzīnat kaut ko par neoptērinu. Vissvarigaka informācija.

http://www.healthatoz.com/ - veselība no A līdz Z. Vis par veselību un ar to saistitas problēmas Var atrast atbildes uz dažiem jautajūmiem. Sakot no bērna dzimstības un beidzot ar problēmam kas traucē vēcākus cilvēkus.

http://www.vh.org/ - Virtuāl hospital. Veselība ir galvēnais kas ir cilvēkam, šeit jūs varat atrast daudz atbildes uz saviem jautājumiem.Gan litirātūru, gan visādas zāles. Saņēmt atbīldes no specialīstiem.